製品詳細
起源の場所: 中国
ブランド名: Hongtai,OEM;Midea
証明: CB, ISO
支払いと配送条件
製品名: |
高静圧ダクト |
冷却能力: |
5.6 ~ 56.0 kW (19.1k ~ 191.1k Btu/h) |
暖房能力: |
6.3 ~ 63.0 kW (21.5k ~ 215.0k Btu/h) |
電源: |
単相、220-240V、50/60Hz |
冷媒: |
R410A / R32 |
製品名: |
高静圧ダクト |
冷却能力: |
5.6 ~ 56.0 kW (19.1k ~ 191.1k Btu/h) |
暖房能力: |
6.3 ~ 63.0 kW (21.5k ~ 215.0k Btu/h) |
電源: |
単相、220-240V、50/60Hz |
冷媒: |
R410A / R32 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Cooling Capacity | 5.6 ~ 56.0 kW (19.1k ~ 191.1k Btu/h) |
| Heating Capacity | 6.3 ~ 63.0 kW (21.5k ~ 215.0k Btu/h) |
| Height (5.6-16kW) | 299 mm |
| External Static Pressure | Up to 250 Pa (5.6-16kW); Up to 400 Pa (20-56kW) |
| Drain Pump Lift | 1200 mm (standard) |
| Power Supply | 1-phase, 220-240V, 50/60Hz |
| Refrigerant | R410A / R32 |
| Optional Filters | HEPA H13, Medium-High Efficiency |